random

21 лютого 2023 року в ДНЗ «Гущинецьке вище професійне училище» відбувся день відкритих дверей.

До нас завітали учні 9-х та 11-х класів Гущинецького, Іванівського, Корделівського та Бережанського.
Вони відвідали ярмарку-презентацію страв та виробів з професії “ Пекар. Кондитер. Кухар”; презентації професій “ Тракторист-машиніст с/г виробництва”, “ Машиніст крана автомобільного”, “ Пекар. Кондитер. Кухар”; оглядову екскурсію кабінетами, лабораторіями, майстернями та територією закладу.
random
У ДНЗ "Гущинецьке вище професійне училище" 12.01.2023 р. відбувся звіт директора училища Гаврилюка В.О. за 2020-2022 роки.
Директор ознайомив присутніх із досягненнями та проблемами трудового колективу училища.
random
Адміністрація та колектив державного навчального закладу "Гущинецьке вище професійне училище" від щирого серця вітають усіх причетних зі святом: з днем працівника освіти, з днем працівника професійно-технічної освіти, з Всесвітнім днем учителя!
Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані, нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, нехай у Вашому житті завжди буде присутній чарівний світ добра і щастя!!!
random
Шановні здобувачі освіти, батьки, викладачі, вітаємо вас з 1 вересня, з днем знань!
Наші учні розпочинають навчання і це буде найвагоміший досвід з точки зору побудови їх майбутнього. Бажаємо їм на цьому шляху успіхів, гарних здобутків та мирного неба для нас усіх!.
random
Щиро вітаємо учня групи №2 ДНЗ "Гущинецьке ВПУ" Руденка Дмитра з другим місцем у Всеукраїнському онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»,
Науковий керівник Олег Шкрабій.
random
До Світлого свята Христового Воскресіння працівники ДНЗ "Гущинецьке ВПУ" підійшли з вірою у наше мирне майбутнє, любов’ю та з гарним настроєм. Випекли традиційні Великодні паски для наших непоборних, мужніх, славних та непереможних воїнів-захисників! Освячені пасочки їдуть до наших хлопців! Зі святом! Бережи Вас Боже! Україна понад усе!!!
random
У такий складний і страшний час колектив нашого навчального закладу також не стоїть осторонь - надаємо різнопланову волонтерську допомогу усім, хто захищає наш рідний край.
random
18 січня 2022 року відбулось засідання педагогічної ради училища
random
11 січня 2022 року в ДНЗ «Гущинецьке ВПУ» пройшли педагогічні читання «Розвиток цифрової компетентності. Методика проведення уроку у змішаному форматі».
random

Вітаємо зі святами!

random

Звіт директора за 2020-2021 навчальний рік

random
Графік робота приймальної комісії:
щоденно, крім вихідних, з 8 год 30 хв до 17 год 45 хв.

Державний навчальний заклад "Гущинецьке вище професійне училище" запрошує на навчання ...

Віртуальна екскурсія училищем

random

Державний навчальний заклад "Гущинецьке вище професійне училище" запрошує на навчання ...

Детальніше...
random

Вітаємо зі святом 8 березня!

random

Нові та цікаві види роботи з учнями!

З 22 по 26 лютого пройшов тиждень предметів природничо-математичних циклу у формі веб-квесту
random

Конкурс на нового директора училища

Оголошено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Гущинецьке вище професійне училище»
Детальніше...