Виховна робота

Пізнавальний та цікавий захід 26 січня організували рятувальники Вінниччини у Гущинецькому вищому професійному училищі Іванівської територіальної громади Хмільницького району.
В рамках профорієнтаційної роботи Київського інституту Національної гвардії України було сплановано та проведено зустріч із здобувачами освіти Державного навчального закладу «Гущинецьке вище професійне училище».
В рамках профорієнтаційної та виховної роботи 15 грудня 2023 року у ДНЗ «Гущинецьке ВПУ» відбувся футбольний турнір пам’яті Юрія Гринчука.
14 грудня 2023 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбувся турнір зі стрітболу серед учнів ЗПТО. ЩИРО ВІТАЄМО КОМАНДУ ДНЗ " ГУЩИНЕЦЬКЕ ВПУ" ІЗ ЗАЙНЯТИМ ПОЧЕСНИМ 2 МІСЦЕМ!!!
Хустка — це наш символ вроди чарівної, оберіг від горя й доленьки сумної...
6 грудня - День Збройних Сил України. З метою патріотичного виховання, формування національної свідомісті та громадської позиції, поваги до Збройних сил України в ДНЗ «Гущинецьке ВПУ» відбулось ряд заходів ...
17.11.23 року спільно з «Клініка дружня до молоді» у ДНЗ «Гущинецьке ВПУ» відбувся просвітницько-профілактичний захід із здобувачами освіти третього курсу на тему: «Ні курінню. Стреси в нашому житті».
3 жовтня 2023 року в ДНЗ "Гущинецьке ВПУ" відбувся виховний захід " Під захистом Покрови"!
День учителя — професійне свято працівників освіти України, відзначається щорічно в першу неділю жовтня.
Виховна година приурочена дню Українського козацтва, Захисників та Захисниць України до свята Покрови була проведена у ДНЗ "Гущинецьке ВПУ".
21 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ! Виховний захід "Україна бажає Миру!"
В другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту! В ДНЗ "Гущинецьке ВПУ" популяризація здорового способу життя є одним із пріоритетних напрямів роботи із здобувачами освіти.
Виховна година до Всесвітнього дня протидії суїциду "Життя це скарб, бережи його!"
Традиційно 1 вересня в Україні розпочинається новий навчальний рік. Перший і дистанційний урок на тему: “Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!» було проведено класними керівниками ...